Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας εργονομία και λειτουργικότητα. Διαθέτει λευκό μονοχρωματικό σχεδιασμό με υλικό σιλικόνης, που το καθιστά ανθεκτικό στη σκόνη και το νερό, με πιστοποίηση IP68. Είναι κατάλληλο για δεξιόχειρες και αριστερόχειρες χρήστες, συνδέεται μέσω USB Type-A και υποστηρίζει λειτουργικά συστήματα Windows και Mac. Η κύλιση γίνεται κάθετα με αφής τύπου scroll και διαθέτει δύο αφής κουμπιά.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Διασύνδεση συσκευής | USB Type-A |
| Τύπος κύλισης | Touch |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Κατακόρυφη |
| Πλήκτρα | 2 αφής |
| Μορφή | Ambidextrous |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Υλικό | Σιλικόνη |
| Προστασία | Αδιάβροχο, Αδιάβροχο στη σκόνη (IP68) |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows, Mac |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Πηγή τροφοδοσίας | Καλώδιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 - 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -25 - 80 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 0 - 100 % |
| Πλάτος | 65 mm |
| Βάθος | 115 mm |
| Ύψος | 40 mm |
| Βάρος | 168 g |
| Βάρος συσκευασίας | 210 g |
| Προέλευση | Κίνα |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: