Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο εξωτερικός σκληρός δίσκος SSD προσφέρει αποθηκευτικό χώρο 1 TB με τεχνολογία μνήμης 3D NAND, εξασφαλίζοντας γρήγορη και αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων. Διαθέτει ταχύτητες ανάγνωσης έως 1050 MB/s και εγγραφής έως 950 MB/s, ενώ υποστηρίζει σύνδεση μέσω USB Type-A και USB Type-C με έκδοση USB 3.2 Gen 2, προσφέροντας ευελιξία και ταχύτητα στη μεταφορά αρχείων. Το προϊόν είναι κατασκευασμένο από μέταλλο και πλαστικό, με χρώμα μαύρο και κόκκινο, και είναι συμβατό με λειτουργικά συστήματα Windows, Mac OS, Linux, καθώς και με κινητές συσκευές Android και iOS. Με μικρές διαστάσεις και βάρος μόλις 13 γραμμάρια, είναι ιδανικό για φορητή χρήση.
| Χωρητικότητα SSD | 1 TB |
| Τύπος μνήμης | 3D NAND |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο, Κόκκινο |
| Υλικό περιβλήματος | Μέταλλο, Πλαστικό |
| Συμβατότητα λειτουργικών συστημάτων Windows | Windows 11, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11 Home, Windows 11 Pro, Windows 11 x64 |
| Συμβατότητα λειτουργικών συστημάτων Mac | Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Συμβατότητα λειτουργικών συστημάτων Linux | Ναι |
| Συμβατότητα λειτουργικών συστημάτων κινητών | Android, iOS 13, iOS 13.4, iOS 14, iOS 14.3, iOS 14.5, iOS 15, iOS 16, iOS 17, iOS 18, iPadOS 13, iPadOS 14, iPadOS 17.1.1, iPadOS 17.4, iPadOS 17.5, iPadOS 18.3 |
| Χώρα προέλευσης | Taiwan |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 1050 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 950 MB/s |
| Θύρες & Διασυνδέσεις | USB Type-A / USB Type-C |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Πλάτος | 21.1 mm |
| Βάθος | 71.8 mm |
| Ύψος | 8.6 mm |
| Βάρος | 13 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 60 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 - 85 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: