Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM KTH-PL426/32G αποτελεί μια αξιόπιστη λύση για υπολογιστές και servers, προσφέροντας συνολική χωρητικότητα 32 GB σε μία μονάδα DIMM. Χρησιμοποιεί τεχνολογία DDR4, η οποία είναι ταχύτερη και πιο αποδοτική σε σχέση με την προηγούμενη γενιά DDR3. Η μνήμη είναι registered (buffered) και υποστηρίζει ECC, εξασφαλίζοντας σταθερότητα και αξιοπιστία σε απαιτητικά περιβάλλοντα. Με τάση λειτουργίας 1.2 V και ταχύτητα 2666 MHz, είναι κατάλληλη για gaming και επαγγελματική χρήση. Επιπλέον, η μνήμη είναι συμβατή με λειτουργικά συστήματα Windows, Mac και Linux, ενώ διαθέτει πράσινο χρώμα και διαστάσεις 133.3 mm πλάτος και 31 mm ύψος.
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| Μορφή Μνήμης | 288-pin DIMM |
| Χρήση | PC/Server |
| Registered (buffered) | Ναι |
| ECC | Ναι |
| Πλήθος modules | 1 |
| Χρήση | Gaming |
| Χρώμα Προϊόντος | Πράσινο |
| Ταχύτητα | 2666 MHz |
| Τάση Μνήμης | 1.2 V |
| CAS Latency | 19 |
| Υποστηριζόμενα Λειτουργικά Συστήματα | Windows, Mac, Linux |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Ύψος) | 133.3 mm x 31 mm |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 - 85 °C |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84733020 |
| RGB Lighting | Όχι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: