Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM τύπου DDR4 με χωρητικότητα 32 GB αποτελεί ιδανική επιλογή για laptop, προσφέροντας υψηλή απόδοση και ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων στα 3200 MT/s. Η μνήμη είναι σε μορφή 260-pin SO-DIMM και διαθέτει CAS latency 22, εξασφαλίζοντας γρήγορη και αξιόπιστη λειτουργία. Είναι κατάλληλη για gaming και άλλες απαιτητικές εφαρμογές, ενώ υποστηρίζει μόνο ένα module των 32 GB.
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Τύπος | DDR4 |
| Χρήση | Gaming |
| Πλήθος modules | 1 |
| Τύπος Υπολογιστή | Laptop |
| Μέγεθος | 260-pin SO-DIMM |
| RGB Lighting | Όχι |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory data transfer rate | 3200 MT/s |
| CAS latency | 22 |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| ECC | Όχι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: