Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR4 με χωρητικότητα 4 GB αποτελεί μια αξιόπιστη λύση για επιτραπέζιους υπολογιστές, προσφέροντας ταχύτητα 2666 MT/s και καθυστέρηση CAS 19. Είναι τύπου DIMM 288-pin, με τεχνολογία DDR4 SDRAM, που εξασφαλίζει γρήγορη και αποδοτική λειτουργία. Η μνήμη είναι μη ECC, unbuffered και διαθέτει χαρακτηριστικά όπως single rank, On-Die Termination (ODT) και Serial Presence Detect (SPD). Επιπλέον, υποστηρίζει λειτουργία χαμηλής κατανάλωσης ενέργειας με auto self refresh (LPASR) και είναι συμβατή με πρότυπα RoHS και halogen-free. Το module έχει διαστάσεις 133 mm πλάτος και 31.3 mm ύψος, με βάρος 9 γραμμάρια και λειτουργεί στα 1.2 V με χρυσή επικάλυψη επαφών.
| Χωρητικότητα | 4 GB |
| Τύπος | DRAM memory module |
| Τεχνολογία | DDR4 SDRAM |
| Μορφή | DIMM 288-pin |
| Ταχύτητα | 2666 MT/s (PC4-21300) |
| CAS Latency | 19 (CL19) |
| Data Integrity Check | Non-ECC |
| Χρήση | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
| Πλάτος | 133 mm |
| Ύψος | 31.3 mm |
| Βάρος | 9 g |
| Τάση | 1.2 V |
| Lead Plating | Gold |
| Module Configuration | 512 x 64 |
| Chips Organization | 512 x 16 |
| Features | Single rank, On-Die Termination (ODT), Serial Presence Detect (SPD), sixteen banks, Low-power auto self refresh (LPASR), unbuffered |
| Συμβατότητα Προτύπων | RoHS, halogen-free |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: