Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM τύπου DDR5 με χωρητικότητα 32 GB αποτελεί ιδανική επιλογή για χρήση σε laptop, ειδικά για gaming εφαρμογές. Διαθέτει ταχύτητα 5600 MT/s και CAS latency 46, προσφέροντας υψηλή απόδοση και αξιοπιστία. Η μνήμη είναι σε μορφή SO-DIMM 262-pin, κατάλληλη για φορητούς υπολογιστές, και υποστηρίζει τεχνολογία On-die ECC για έλεγχο ακεραιότητας δεδομένων. Επιπλέον, διαθέτει RGB φωτισμό που προσφέρει εντυπωσιακά οπτικά εφέ με πολλαπλά χρώματα.
| Χωρητικότητα | 32 GB |
| Τύπος | DDR5 SDRAM |
| Ταχύτητα | 5600 MT/s |
| CAS Latency | 46 (CL46) |
| Τύπος Μνήμης | DRAM memory module |
| Μορφή | SO-DIMM 262-pin |
| Τάση | 1.1 V |
| RGB Lighting | Ναι |
| Χρήση | Gaming |
| Τύπος Υπολογιστή | Laptop |
| Upgrade Type | Generic |
| Module Height | 30 mm (1.18 inch) |
| Width | 69.6 mm |
| Latency Timings | CL46 (46-45-45) |
| Data Integrity Check | On-die ECC |
| Features | Dual rank, eight banks, unbuffered |
| Module Configuration | 4096 x 64 |
| Chips Organization | 2048 x 8 |
| Compliant Standards | RoHS, halogen-free |
| Πλήθος modules | 1 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: