Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Χωρητικότητα | 1 TB |
| Τύπος κάρτας | MicroSDXC |
| Χρώμα προϊόντος | Black, Turquoise |
| Προτεινόμενη χρήση | Smartphone & Tablet, Gaming, Action Camera, DSLR / Mirrorless |
| Flash memory class | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Application performance class | A2 |
| Read speed | 200 MB/s |
| Write speed | 160 MB/s |
| Internal memory type | UHS-I |
| Υποστηριζόμενα συστήματα αρχείων | exFAT |
| Operating temperature (T-T) | -25 - 85 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Βάρος | 0.23 g |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 15 x 11 x 1 mm |
| Τάση μνήμης | 3.3 V |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | SD adapter |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: