| Χωρητικότητα | 128 GB |
| Τύπος κάρτας | MicroSDXC |
| Κλάση ταχύτητας | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Application performance class | A2 |
| Υποστηριζόμενα αρχεία συστήματος | exFAT |
| Προτεινόμενη χρήση | Smartphone & Tablet, Gaming, Action Camera, DSLR / Mirrorless |
| Χρώμα προϊόντος | Black, Turquoise |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 200 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 100 MB/s |
| Εσωτερικός τύπος μνήμης | UHS-I |
| Τάση μνήμης | 3.3 V |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 15 mm x 11 mm x 1 mm |
| Βάρος | 0.23 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 - 85 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 85 °C |
| Χώρα προέλευσης | China, Taiwan |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: