Η κάρτα μνήμης microSDXC με χωρητικότητα 64 GB προσφέρει υψηλές ταχύτητες ανάγνωσης και εγγραφής, ιδανική για χρήση σε smartphones, tablets, gaming κονσόλες, action cameras και επαγγελματικές DSLR ή mirrorless φωτογραφικές μηχανές. Διαθέτει κατηγορία ταχύτητας Class 10, UHS Speed Class U1 και Application Performance Class A1, εξασφαλίζοντας γρήγορη και αξιόπιστη απόδοση για βίντεο Full HD και εφαρμογές με κινητές συσκευές. Η κάρτα είναι μαύρου χρώματος και διαθέτει διακόπτη προστασίας εγγραφής, ενώ υποστηρίζει το σύστημα αρχείων exFAT.
| Χωρητικότητα | 64 GB |
| Τύπος κάρτας | MicroSDXC |
| Χρώμα προϊόντος | Black |
| Διακόπτης προστασίας εγγραφής | Ναι |
| Υποστηριζόμενα συστήματα αρχείων | exFAT |
| Κατηγορία ταχύτητας Flash memory | Class 10 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 100 MB/s |
| Τύπος εσωτερικής μνήμης | UHS-I |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Video Speed Class | V10 |
| Application performance class | A1 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 - 85 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 85 °C |
| Πλάτος | 15 mm |
| Βάθος | 11 mm |
| Ύψος | 1 mm |
| Βάρος | 0.23 g |
| Τάση μνήμης | 3.3 V |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: