Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB flash drive με χωρητικότητα 256 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων με γρήγορη σύνδεση USB-C 3.2 Gen 1. Είναι συμβατό με λειτουργικά συστήματα Windows, macOS, Linux και Chrome OS, καθιστώντας το ιδανικό για χρήση σε διάφορες συσκευές. Το μικρό και ελαφρύ του μέγεθος το καθιστά εύκολο στη μεταφορά και χρήση σε καθημερινές ανάγκες αποθήκευσης και μεταφοράς αρχείων.
| Τύπος Προϊόντος | USB flash drive |
| Χωρητικότητα Αποθήκευσης | 256 GB |
| Τύπος USB | USB-C 3.2 Gen 1 |
| Συμβατότητα Λειτουργικού Συστήματος | Windows 8.1 / 10 / 11, Apple macOS 10.15.x ή νεότερο, Linux 4.4 ή νεότερο, Google Chrome OS |
| Πλάτος | 59 mm |
| Βάθος | 18.5 mm |
| Ύψος | 9 mm |
| Βάρος | 7 g |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: