Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος Προϊόντος | USB flash drive |
| Χωρητικότητα Αποθήκευσης | 64 GB |
| Πλήθος Τεμαχίων στη Συσκευασία | 2 (οι προδιαγραφές αφορούν μεμονωμένο τεμάχιο) |
| Τύπος Διεπαφής | USB 3.2 Gen 1 |
| Χαρακτηριστικά | Κρίκος για κλειδιά, προστατευτικό καπάκι |
| Συμβατότητα Λειτουργικών Συστημάτων | Windows 8 / 8.1 / 10, Apple MacOS X 10.10.x ή νεότερο, Linux 2.6.x ή νεότερο, Google Chrome OS |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 67.3 mm x 21.04 mm x 10.14 mm |
| Βάρος | 11 g |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: