Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB flash drive διαθέτει χωρητικότητα αποθήκευσης 64 GB, προσφέροντας αρκετό χώρο για την αποθήκευση αρχείων και δεδομένων. Υποστηρίζει τη σύνδεση μέσω USB 3.2 Gen 1, που εξασφαλίζει γρήγορη μεταφορά δεδομένων. Το προϊόν έχει σχεδιαστεί με βρόχο για κλειδί, διευκολύνοντας τη μεταφορά και την αποθήκευσή του. Είναι συμβατό με διάφορα λειτουργικά συστήματα όπως Windows 10, Windows 8.1, Windows 11, Apple macOS 10.14.x ή νεότερα, Google Chrome OS και Linux 2.6.x ή νεότερα. Το μέγεθος του USB stick είναι 67.4 mm πλάτος, 21.8 mm βάθος και 11.6 mm ύψος, ενώ το βάρος του είναι 10 γραμμάρια. Η ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας είναι 0°C και η μέγιστη 60°C.
| Τύπος Προϊόντος | USB flash drive |
| Χωρητικότητα Αποθήκευσης | 64 GB |
| Interface Type | USB 3.2 Gen 1 |
| Χαρακτηριστικά | Key ring loop |
| Συμβατότητα Λειτουργικών Συστημάτων | Windows 10, Windows 8.1, Windows 11, Apple macOS 10.14.x ή νεότερα, Google Chrome OS, Linux 2.6.x ή νεότερα |
| Πλάτος | 67.4 mm |
| Βάθος | 21.8 mm |
| Ύψος | 11.6 mm |
| Βάρος | 10 g |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: