| Χωρητικότητα | 64 GB |
| Τύπος USB | USB Type-A |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | Windows 11/10, macOS (v. 12.7.6 +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS |
| Μορφή | Slide |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο, Μπλε |
| Κρίκος για κλειδιά | Ναι |
| Πλάτος | 21.8 mm |
| Βάθος | 67.4 mm |
| Ύψος | 11.6 mm |
| Βάρος | 10 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 60 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 - 85 °C |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα, Ταϊβάν |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: