Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick με χωρητικότητα 128 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων με γρήγορες ταχύτητες ανάγνωσης έως 200 MB/s και εγγραφής έως 60 MB/s. Διαθέτει USB Type-A interface συμβατό με USB 3.2 Gen 1, εξασφαλίζοντας γρήγορη μεταφορά αρχείων. Το προϊόν έχει κομψό ασημί χρώμα και πρακτικό σχεδιασμό χωρίς καπάκι, ενώ περιλαμβάνει κρίκο για κλειδιά για εύκολη μεταφορά. Είναι συμβατό με λειτουργικά συστήματα Windows, Mac OS, Linux και Chrome OS, καθιστώντας το ιδανικό για καθημερινή χρήση σε υπολογιστές και laptops.
| Χωρητικότητα | 128 GB |
| Interface Συσκευής | USB Type-A |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Χρώμα Προϊόντος | Ασημί |
| Κρίκος για Κλειδιά | Ναι |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης | 200 MB/s |
| Ταχύτητα Εγγραφής | 60 MB/s |
| Συμβατά Λειτουργικά Συστήματα | Windows 10, 8.1, 8, Mac OS (v.10.10.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS |
| Μέγεθος (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 12.6 mm x 39 mm x 4.9 mm |
| Βάρος | 4 g |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 - 60 °C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20 - 85 °C |
| Χώρα Προέλευσης | Κίνα |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: