Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick διαθέτει χωρητικότητα 256 GB, προσφέροντας άφθονο χώρο για αποθήκευση αρχείων, φωτογραφιών και βίντεο. Είναι κατασκευασμένο με μεταλλική θήκη σε ασημί χρώμα, χωρίς καπάκι, και διαθέτει κρίκο για κλειδιά, καθιστώντας το πρακτικό και ανθεκτικό στη χρήση. Υποστηρίζει γρήγορη ανάγνωση δεδομένων με ταχύτητα έως 200 MB/s και είναι συμβατό με διάφορα λειτουργικά συστήματα όπως Windows, macOS, Linux και Chrome OS. Η σύνδεση γίνεται μέσω USB Type-A με υποστήριξη USB 3.2 Gen 1, εξασφαλίζοντας γρήγορη μεταφορά δεδομένων.
| Χωρητικότητα | 256 GB |
| Σύνδεση συσκευής | USB Type-A |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 200 MB/s |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | Windows 11, 10, 8.1, macOS (v.10.14.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS |
| Μορφή | Capless |
| Χρώμα προϊόντος | Silver |
| Υλικό θήκης | Metal |
| Κρίκος για κλειδιά | Ναι |
| Πλάτος | 12.2 mm |
| Βάθος | 24.9 mm |
| Ύψος | 4.5 mm |
| Βάρος | 3.1 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 60 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 - 85 °C |
| Χώρα προέλευσης | China, Taiwan |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: