Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM τύπου DDR5 με χωρητικότητα 16 GB είναι σχεδιασμένη για χρήση σε laptop και προσφέρει υψηλή ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων στα 6400 MT/s. Διαθέτει μορφή 262-pin SO-DIMM, κατάλληλη για φορητούς υπολογιστές, και υποστηρίζει On-Die ECC για βελτιωμένη αξιοπιστία. Η μνήμη έχει CAS latency 52 και λειτουργεί σε τάση 1.1 V, ενώ η κατασκευή της συμμορφώνεται με το πρότυπο JEDEC και είναι φιλική προς το περιβάλλον, χωρίς περιεκτικότητα σε αλογόνα. Επιπλέον, διαθέτει χρυσή επικάλυψη στις ακίδες για καλύτερη αγωγιμότητα και αντοχή.
| Εσωτερική μνήμη | 16 GB |
| Τύπος εσωτερικής μνήμης | DDR5 |
| Χρήση | Laptop |
| Μορφή μνήμης | 262-pin SO-DIMM |
| Buffered memory type | Clocked unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Ναι |
| CAS latency | 52 |
| Μνήμη ranking | 1 |
| Τάση μνήμης | 1.1 V |
| Module configuration | 2048M x 64 |
| SPD profile | Ναι |
| Lead plating | Gold |
| JEDEC standard | Ναι |
| Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων | 6400 MT/s |
| Πλάτος | 69.6 mm |
| Ύψος | 30 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 85 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -55 - 100 °C |
| Row cycle time | 48 ns |
| Refresh row cycle time | 295 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | RoHS |
| Δεν περιέχει | Halogen |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: