Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με χωρητικότητα 32 GB αποτελεί ιδανική επιλογή για υπολογιστές desktop, προσφέροντας υψηλές επιδόσεις και αξιοπιστία. Διαθέτει ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων 6400 MT/s και υποστηρίζει το προφίλ AMD EXPO για εύκολη υπερχρονισμό. Η μνήμη είναι τύπου unbuffered (unregistered) με CAS latency 32 και λειτουργεί σε τάση 1.4 V. Ο σχεδιασμός της περιλαμβάνει ψύκτρα (heatsink) και χρυσή επικάλυψη στις ακίδες, ενώ το χρώμα της είναι μαύρο. Η μνήμη δεν διαθέτει RGB φωτισμό και υποστηρίζει On-Die ECC για βελτιωμένη σταθερότητα.
| Εσωτερική μνήμη | 32 GB |
| Τύπος εσωτερικής μνήμης | DDR5 |
| Μνήμη buffered | Unregistered (unbuffered) |
| Μορφή μνήμης | 288-pin DIMM |
| Χρήση | PC |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Ψύξη | Heatsink |
| Επικάλυψη ακίδων | Χρυσό |
| On-Die ECC | Ναι |
| ECC | Όχι |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Ναι |
| Έκδοση AMD EXPO | 1.0 |
| SPD profile | Ναι |
| Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων | 6400 MT/s |
| CAS latency | 32 |
| Τάση μνήμης | 1.4 V |
| Πλάτος | 6.62 mm |
| Βάθος | 133.3 mm |
| Ύψος | 34.9 mm |
| Βάρος | 34.6 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 85 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -55 - 100 °C |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα, Ταϊβάν |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: