Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης microSDXC με χωρητικότητα 256 GB προσφέρει υψηλές ταχύτητες ανάγνωσης και εγγραφής, καθιστώντας την ιδανική για χρήση σε smartphones, tablets, gaming συσκευές, action cameras και επαγγελματικές DSLR ή mirrorless μηχανές. Διαθέτει κατηγορία ταχύτητας Class 10 και UHS Speed Class U1, εξασφαλίζοντας ομαλή εγγραφή βίντεο Full HD στα 60 fps και γρήγορη πρόσβαση στα δεδομένα. Επιπλέον, η κάρτα είναι ανθεκτική σε κραδασμούς, νερό, ακτίνες Χ και ακραίες θερμοκρασίες, με πιστοποίηση IPX7, προσφέροντας αξιοπιστία και προστασία σε απαιτητικές συνθήκες.
| Χωρητικότητα | 256 GB |
| Τύπος κάρτας | MicroSDXC |
| Κατηγορία ταχύτητας | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Application performance class | A1 |
| Προτεινόμενη χρήση | Smartphone & Tablet, Gaming, Action Camera, DSLR / Mirrorless |
| Χρώμα προϊόντος | Black, White |
| Προστατευτικά χαρακτηριστικά | Shock resistant, Temperature proof, Waterproof, X-ray proof |
| Διεθνής κωδικός προστασίας (IP) | IPX7 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 95 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 45 MB/s |
| Τύπος εσωτερικής μνήμης | UHS-I |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -25 - 85 °C |
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -40 - 85 °C |
| Πλάτος | 15 mm |
| Βάθος | 1 mm |
| Ύψος | 11 mm |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 pc(s) |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: