Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR4 με συνολική χωρητικότητα 32 GB αποτελείται από δύο modules των 16 GB το καθένα, σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές desktop. Διαθέτει ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων 3200 MT/s και CAS latency 16, προσφέροντας γρήγορη και αξιόπιστη απόδοση. Η μνήμη υποστηρίζει Intel Extreme Memory Profile (XMP) έκδοσης 2.0 και διαθέτει σύστημα ψύξης με heatsink. Επιπλέον, διαθέτει RGB φωτισμό με χρώματα κόκκινο, πράσινο και μπλε, προσφέροντας αισθητικό αποτέλεσμα. Η μνήμη έχει διαστάσεις 133.3 mm βάθος, 8.2 mm πλάτος και 43 mm ύψος, με βάρος 93.6 γραμμάρια.
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Διάταξη Μνήμης (modules x μέγεθος) | 2 x 16 GB |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| Ταχύτητα Μεταφοράς Δεδομένων | 3200 MT/s |
| Χρήση | PC |
| Μορφή Μνήμης | 288-pin DIMM |
| CAS Latency | 16 |
| Υποστήριξη Intel XMP | Ναι, έκδοση 2.0 |
| RGB Φωτισμός | Ναι (Κόκκινο/Πράσινο/Μπλε) |
| Ψύξη | Heatsink |
| Τάση Μνήμης | 1.35 V |
| Τάση Προγραμματισμού (VPP) | 2.5 V |
| Μνήμη Κατάταξης | 1 |
| Διάσταση (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 8.2 mm x 133.3 mm x 43 mm |
| Βάρος | 93.6 g |
| Χώρα Προέλευσης | Κίνα, Ταϊβάν |
| Χρόνος Κύκλου Γραμμής | 45.75 ns |
| Χρόνος Ανανέωσης Κύκλου Γραμμής | 350 ns |
| Χρόνος Ενεργοποίησης Γραμμής | 32 ns |
| Επικάλυψη Μολύβδου | Χρυσό |
| Backlight | Ναι |
| Πρότυπο JEDEC | Ναι |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 - 70 °C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40 - 85 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: