Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM KF436C17BBK2/16 αποτελεί μια αξιόπιστη λύση για υπολογιστές desktop, προσφέροντας συνολική χωρητικότητα 16 GB μέσω δύο modules των 8 GB το καθένα. Χρησιμοποιεί τεχνολογία DDR4, η οποία είναι ταχύτερη και πιο αποδοτική σε σχέση με την προηγούμενη DDR3. Η μνήμη αυτή είναι ιδανική για gaming και άλλες απαιτητικές εφαρμογές, ενώ υποστηρίζει το προφίλ Intel XMP για εύκολη και ασφαλή υπερχρονισμό. Επιπλέον, διαθέτει ψύκτρα (heatsink) και χρυσή επικάλυψη επαφών για καλύτερη απόδοση και αντοχή.
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| Χρήση | Gaming |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| RGB Lighting | Ναι |
| Memory data transfer rate | 3600 MT/s |
| CAS latency | 17 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Module configuration | 1024M x 64 |
| Row cycle time | 45.75 ns |
| Refresh row cycle time | 260 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Programming power voltage (VPP) | 2.5 V |
| ECC | Όχι |
| Cooling type | Heatsink |
| Lead plating | Gold |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 85 °C |
| Storage temperature (T-T) | -55 - 100 °C |
| Width | 7.2 mm |
| Depth | 133.3 mm |
| Height | 34.1 mm |
| Weight | 67.1 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: