Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με χωρητικότητα 16 GB αποτελεί ιδανική επιλογή για υπολογιστές desktop, προσφέροντας υψηλές ταχύτητες μεταφοράς δεδομένων στα 5600 MT/s. Διαθέτει ένα module των 16 GB σε μορφή 288-pin DIMM, με CAS latency 40 και υποστήριξη Intel Extreme Memory Profile (XMP) έκδοσης 3.0. Η μνήμη είναι μη-εγγεγραμμένη (unbuffered) και δεν υποστηρίζει ECC, ενώ διαθέτει ψύκτρα (heatsink) και χρυσή επικάλυψη στις ακίδες για καλύτερη απόδοση. Το προϊόν είναι κατάλληλο για gaming και άλλες απαιτητικές χρήσεις, με λειτουργική θερμοκρασία από 0 έως 85 βαθμούς Κελσίου.
| Εσωτερική μνήμη | 16 GB |
| Τύπος εσωτερικής μνήμης | DDR5 |
| Μορφή μνήμης | 288-pin DIMM |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS latency | 40 |
| Πλήθος modules | 1 |
| Χρήση | Gaming |
| Component for | PC |
| Memory data transfer rate | 5600 MT/s |
| Memory ranking | 1 |
| Memory voltage | 1.1,1.25,1.35 V |
| Module configuration | 2048M x 64 |
| Row cycle time | 48 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 3.0 |
| SPD profile | Yes |
| Programming power voltage (VPP) | 1.8 V |
| Country of origin | China, Taiwan |
| Product colour | Black |
| Cooling type | Heatsink |
| Lead plating | Gold |
| JEDEC standard | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 85 °C |
| Storage temperature (T-T) | -55 - 100 °C |
| Width | 6.62 mm |
| Depth | 133.3 mm |
| Height | 34.9 mm |
| Weight | 34.1 g |
| Package width | 57.1 mm |
| Package depth | 14 mm |
| Package height | 171.4 mm |
| Package weight | 54.1 g |
| Master (outer) case width | 196.8 mm |
| Master (outer) case length | 311.1 mm |
| Master (outer) case height | 61 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Master (outer) case gross weight | 1.5 kg |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Memory Profile | Intel XMP |
| RGB Lighting | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: