Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM KF432C16BBK2/32 αποτελεί μια αξιόπιστη λύση για υπολογιστές desktop, προσφέροντας συνολική χωρητικότητα 32 GB μέσω δύο modules των 16 GB το καθένα. Χρησιμοποιεί τεχνολογία DDR4, η οποία είναι ταχύτερη και πιο αποδοτική σε σχέση με την προηγούμενη DDR3. Η μνήμη υποστηρίζει Intel Extreme Memory Profile (XMP) για εύκολη και ασφαλή υπερχρονισμό, ενώ διαθέτει CAS latency 16, που καθορίζει την καθυστέρηση πρόσβασης στα δεδομένα. Επιπλέον, η μνήμη διαθέτει ψύκτρα (heatsink) και χρυσή επικάλυψη στις ακίδες για καλύτερη απόδοση και αντοχή.
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| Τύπος μνήμης | DDR4 |
| Χρήση | Gaming |
| Τύπος υπολογιστή | Desktop |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| RGB Lighting | Ναι |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory data transfer rate | 3200 MT/s |
| CAS latency | 16 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Module configuration | 2048M x 64 |
| Row cycle time | 45.75 ns |
| Refresh row cycle time | 350 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 2.0 |
| Programming power voltage (VPP) | 2.5 V |
| Cooling type | Heatsink |
| Lead plating | Gold |
| Width | 7.2 mm |
| Depth | 133.3 mm |
| Height | 34.1 mm |
| Weight | 68.3 g |
| Country of origin | China, Taiwan |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: