Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR4 με χωρητικότητα 32 GB αποτελεί ιδανική επιλογή για υπολογιστές που απαιτούν υψηλή απόδοση και αξιοπιστία. Με ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων 3600 MT/s και CAS latency 18, προσφέρει γρήγορη και σταθερή λειτουργία. Η μνήμη είναι τύπου unbuffered και διαθέτει ένα module των 32 GB σε μορφή 288-pin DIMM, κατάλληλη για desktop υπολογιστές. Επιπλέον, υποστηρίζει το προφίλ Intel Extreme Memory Profile (XMP) έκδοσης 2.0, ενώ η ψύξη της γίνεται μέσω heatsink. Η κατασκευή της περιλαμβάνει χρυσή επικάλυψη στις ακίδες για καλύτερη αγωγιμότητα και προέρχεται από Κίνα και Ταϊβάν.
| Εσωτερική μνήμη | 32 GB |
| Τύπος εσωτερικής μνήμης | DDR4 |
| Μορφή μνήμης | 288-pin DIMM |
| CAS latency | 18 |
| Πλήθος modules | 1 |
| Υπολογιστής για | PC |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Ναι |
| Έκδοση Intel XMP | 2.0 |
| Τύπος μνήμης buffered | Unregistered (unbuffered) |
| Χρήση | Gaming |
| RGB Lighting | Όχι |
| Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων | 3600 MT/s |
| Τάση μνήμης | 1.35 V |
| Διαμόρφωση module | 4096M x 64 |
| Memory ranking | 2 |
| ECC | Όχι |
| Ψύξη | Heatsink |
| Επικάλυψη ακίδων | Χρυσή |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 85 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -55 - 100 °C |
| Βάρος | 34.8 g |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 133.3 mm x 7.2 mm x 34.1 mm |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα, Ταϊβάν |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: