Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM τύπου DDR5 με συνολική χωρητικότητα 32 GB (2 x 16 GB) αποτελεί ιδανική επιλογή για επιτραπέζιους υπολογιστές, προσφέροντας υψηλές ταχύτητες και αξιοπιστία. Με συχνότητα λειτουργίας 5600 MT/s και χρονισμό CAS 40, αυτή η μνήμη υποστηρίζει τεχνολογίες όπως Intel XMP 3.0 και AMD EXPO, ενώ διαθέτει και λειτουργία On-die ECC για έλεγχο ακεραιότητας δεδομένων. Η λευκή εμφάνιση και η χρυσή επικάλυψη επαφών προσδίδουν αισθητική και ποιότητα, ενώ η μνήμη είναι κατάλληλη για gaming και απαιτητικές εφαρμογές.
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB (2 x 16 GB) |
| Τύπος | DDR5 SDRAM |
| Χρήση | Gaming |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Πλήθος modules | 2 |
| Μέγεθος Module | DIMM 288-pin |
| Ταχύτητα | 5600 MT/s (PC5-44800) |
| CAS Latency | 40 (CL40 - 40-40-40) |
| Τάση | 1.25 V |
| Data Integrity Check | On-die ECC |
| Χρώμα | Λευκό |
| Lead Plating | Gold |
| Memory Profile | Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0), AMD EXPO |
| RGB Lighting | Όχι |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 133.35 mm x 6.62 mm x 34.9 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: