Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με χωρητικότητα 32 GB αποτελεί ιδανική επιλογή για υπολογιστές desktop, προσφέροντας υψηλές επιδόσεις και αξιοπιστία. Με ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων 5600 MT/s και CAS latency 40, εξασφαλίζει γρήγορη και ομαλή λειτουργία σε απαιτητικές εφαρμογές και gaming. Η μνήμη είναι τύπου unbuffered, με μορφή 288-pin DIMM και διαθέτει ενσωματωμένο On-Die ECC για βελτιωμένη σταθερότητα. Επιπλέον, υποστηρίζει το προφίλ Intel Extreme Memory Profile (XMP) έκδοσης 3.0, ενώ διαθέτει ψύκτρα (heatsink) και χρυσή επικάλυψη επαφών για καλύτερη απόδοση και αντοχή.
| Εσωτερική μνήμη | 32 GB |
| Τύπος εσωτερικής μνήμης | DDR5 |
| Μορφή μνήμης | 288-pin DIMM |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Ναι |
| CAS latency | 40 |
| Memory ranking | 2 |
| Module configuration | 4096M x 64 |
| Πλήθος modules | 1 |
| Χρήση | Gaming |
| Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων | 5600 MT/s |
| Τάση μνήμης | 1.25 V |
| Τάση προγραμματισμού (VPP) | 1.8 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Ναι |
| Έκδοση Intel XMP | 3.0 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 85 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -55 - 100 °C |
| Ψύξη | Heatsink |
| Επικάλυψη επαφών | Χρυσό |
| Συμμόρφωση με πρότυπο JEDEC | Ναι |
| Πλάτος | 6.62 mm |
| Βάθος | 133.3 mm |
| Ύψος | 34.9 mm |
| Βάρος | 34.6 g |
| Κωδικός HS | 84733020 |
| Φωτισμός RGB | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: