Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με συνολική χωρητικότητα 64 GB αποτελείται από δύο modules των 32 GB το καθένα, σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές desktop υψηλής απόδοσης. Διαθέτει ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων 6000 MT/s και υποστηρίζει τεχνολογία AMD EXPO για εύκολο overclocking. Η μνήμη έχει CAS latency 30 και λειτουργεί με τάση 1.35 V. Είναι τύπου unbuffered (unregistered) με On-Die ECC και διαθέτει ψύκτρα (heatsink) σε μαύρο χρώμα χωρίς φωτισμό RGB. Η μνήμη είναι συμβατή με το πρότυπο JEDEC και κατασκευάζεται στην Κίνα και την Ταϊβάν.
| Συνολική Χωρητικότητα | 64 GB |
| Μνήμη τύπος | DDR5 |
| Ταχύτητα | 6000 MT/s |
| Χρήση | PC |
| Μορφή | 288-pin DIMM |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Yes |
| CAS latency | 30 |
| Τάση μνήμης | 1.35 V |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Yes |
| EXPO version | 1.0 |
| SPD profile | Yes |
| Χρώμα προϊόντος | Black |
| Τύπος ψύξης | Heatsink |
| Lead plating | Gold |
| JEDEC standard | Yes |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 32 GB |
| Country of origin | China, Taiwan |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 85 °C |
| Storage temperature (T-T) | -55 - 100 °C |
| Width | 6.62 mm |
| Depth | 133.3 mm |
| Height | 34.9 mm |
| Weight | 69.2 g |
| Package width | 95.2 mm |
| Package depth | 14 mm |
| Package height | 171.4 mm |
| Package weight | 101.7 g |
| Master (outer) case width | 203.2 mm |
| Master (outer) case length | 311.1 mm |
| Master (outer) case height | 101.6 mm |
| Master (outer) case gross weight | 2.75 kg |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: