Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με συνολική χωρητικότητα 64 GB αποτελείται από δύο modules των 32 GB το καθένα, σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές desktop υψηλών επιδόσεων. Διαθέτει ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων 6400 MT/s και υποστηρίζει προφίλ AMD EXPO και Intel XMP για εύκολη υπερχρονισμό. Η μνήμη έχει CAS latency 32 και λειτουργεί με τάση 1.4 V. Είναι τύπου unbuffered (unregistered) με On-Die ECC και ψύχεται με heatsink. Το προϊόν έχει μαύρο χρώμα και δεν διαθέτει RGB φωτισμό.
| Συνολική Χωρητικότητα | 64 GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Ταχύτητα | 6400 MT/s |
| Τύπος Μνήμης Buffered | Unregistered (unbuffered) |
| Χρήση | PC / Desktop |
| Μορφή | 288-pin DIMM |
| CAS Latency | 32 |
| On-Die ECC | Yes |
| ECC | No |
| AMD EXPO | Yes (version 1.0) |
| SPD profile | Yes |
| Memory Profile | AMD EXPO, Intel XMP |
| Χρώμα | Black |
| Ψύξη | Heatsink |
| Lead plating | Gold |
| Backlight | No |
| Τάση Μνήμης | 1.4 V |
| Operating Temperature | 0 - 85 °C |
| Storage Temperature | -55 - 100 °C |
| Βάρος | 69.2 g |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 6.62 mm x 133.3 mm x 34.9 mm |
| Country of origin | China, Taiwan |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: