Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM τύπου DDR5 με χωρητικότητα 8 GB αποτελεί ιδανική επιλογή για επιτραπέζιους υπολογιστές, προσφέροντας υψηλές ταχύτητες μεταφοράς δεδομένων έως 6000 MT/s. Διαθέτει CAS latency 36 και υποστηρίζει τεχνολογίες όπως AMD EXPO και Intel XMP για βελτιστοποιημένη απόδοση. Η μνήμη είναι unbuffered, με μορφή 288-pin DIMM και λειτουργεί σε τάση 1.35 V. Επιπλέον, διαθέτει ενσωματωμένο On-Die ECC για βελτιωμένη αξιοπιστία και ψύχεται με heatsink. Η κατασκευή της περιλαμβάνει χρυσή επικάλυψη στις ακίδες, ενώ δεν διαθέτει φωτισμό RGB.
| Εσωτερική μνήμη | 8 GB |
| Τύπος εσωτερικής μνήμης | DDR5 |
| Μορφή μνήμης | 288-pin DIMM |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS latency | 36 |
| Τάση μνήμης | 1.35 V |
| Προορίζεται για | PC |
| Πλήθος modules | 1 x 8 GB |
| On-Die ECC | Ναι |
| ECC | Όχι |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Ναι |
| Έκδοση AMD EXPO | 1.0 |
| SPD profile | Ναι |
| Τύπος ψύξης | Heatsink |
| Επικάλυψη ακίδων | Χρυσό |
| JEDEC standard | Ναι |
| Ρυθμός μεταφοράς δεδομένων | 6000 MT/s |
| Memory ranking | 1 |
| Module configuration | 1024M x 64 |
| Row cycle time | 48 ns |
| Refresh row cycle time | 295 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Programming power voltage (VPP) | 1.8 V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 85 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -55 - 100 °C |
| Βάρος | 33 g |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 133.3 mm x 6.62 mm x 34.9 mm |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα, Ταϊβάν |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: