Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM τύπου DDR5 με χωρητικότητα 8 GB αποτελεί ιδανική επιλογή για επιτραπέζιους υπολογιστές, προσφέροντας υψηλές ταχύτητες μεταφοράς δεδομένων έως 5600 MT/s. Διαθέτει ένα module 8 GB σε μορφή 288-pin DIMM, με CAS latency 40 και υποστήριξη Intel Extreme Memory Profile (XMP) έκδοσης 3.0. Η μνήμη είναι μη εγγεγραμμένη (unbuffered) και διαθέτει On-Die ECC για βελτιωμένη αξιοπιστία. Επιπλέον, διαθέτει ψύκτρα (heatsink) και χρυσή επικάλυψη στις ακίδες για καλύτερη αγωγιμότητα. Η λειτουργία της είναι σταθερή σε θερμοκρασίες από 0 έως 85 °C, ενώ η μνήμη είναι κατάλληλη για χρήση σε πλήρεις επιτραπέζιες εφαρμογές.
| Εσωτερική μνήμη | 8 GB |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Μορφή μνήμης | 288-pin DIMM |
| Χρήση | PC (Επιτραπέζιος Υπολογιστής) |
| Πλήθος modules | 1 |
| Μέγεθος module | 1 x 8 GB |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Ναι, έκδοση 3.0 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων | 5600 MT/s |
| CAS latency | 40 |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| ECC | Όχι |
| On-Die ECC | Ναι |
| Τάση μνήμης | 1.25 V |
| Τάση προγραμματισμού (VPP) | 1.8 V |
| Διάσταση (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 6.62 mm x 133.3 mm x 34.9 mm |
| Βάρος | 33 g |
| Τύπος ψύξης | Heatsink |
| Επικάλυψη ακίδων | Χρυσή |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα, Ταϊβάν |
| Λειτουργική θερμοκρασία | 0 - 85 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -55 - 100 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: