Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με συνολική χωρητικότητα 128 GB αποτελείται από 4 modules των 32 GB το καθένα, σχεδιασμένη για χρήση σε desktop υπολογιστές. Διαθέτει ταχύτητα 5600 MT/s και CAS latency 40, προσφέροντας υψηλή απόδοση και αξιοπιστία. Η μνήμη υποστηρίζει Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0) και διαθέτει RGB φωτισμό με πολλαπλές επιλογές χρωμάτων, ιδανική για gaming και απαιτητικές εφαρμογές. Το module έχει μορφή DIMM 288-pin και είναι κατασκευασμένο με τεχνολογία On-die ECC για έλεγχο ακεραιότητας δεδομένων.
| Συνολική Χωρητικότητα | 128 GB (4 x 32 GB) |
| Τύπος | DDR5 SDRAM |
| Χρήση | Gaming |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Μορφή | DIMM 288-pin |
| Πλήθος modules | 4 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ταχύτητα | 5600 MT/s (PC5-44800) |
| CAS Latency | 40 (CL40 - 40-40-40) |
| Τάση | 1.25 V |
| Data Integrity Check | On-die ECC |
| Memory Profile | Intel XMP 3.0 |
| Lead Plating | Gold |
| Πλάτος | 133.35 mm |
| Βάθος | 7.11 mm |
| Ύψος | 42.23 mm |
| Ύψος Module (inch) | 1.66 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: