Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR4 με συνολική χωρητικότητα 32 GB αποτελείται από δύο modules των 16 GB το καθένα, σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές desktop. Διαθέτει ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων 3200 MT/s και CAS latency 16, προσφέροντας αξιόπιστη και γρήγορη απόδοση για gaming και άλλες απαιτητικές εφαρμογές. Η μνήμη υποστηρίζει Intel Extreme Memory Profile (XMP) έκδοσης 2.0 και διαθέτει RGB φωτισμό με χρώματα κόκκινο, πράσινο και μπλε, προσφέροντας παράλληλα ψύξη μέσω heatsink. Η μνήμη είναι μη-εγγεγραμμένη (unbuffered) και δεν υποστηρίζει ECC.
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Μνήμη τύπος | DDR4 |
| Μνήμη μορφή | 288-pin DIMM |
| Χρήση | PC |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| ECC | No |
| CAS latency | 16 |
| Memory ranking | 2 |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Module configuration | 2048M x 64 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 2.0 |
| SPD profile | Yes |
| Memory data transfer rate | 3200 MT/s |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Programming power voltage (VPP) | 2.5 V |
| Cooling type | Heatsink |
| Lead plating | Gold |
| Backlight | Yes |
| Backlight colour | Red/Green/Blue |
| JEDEC standard | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Width | 8.2 mm |
| Depth | 133.3 mm |
| Height | 43 mm |
| Weight | 98 g |
| Package width | 121.9 mm |
| Package depth | 14 mm |
| Package height | 171.4 mm |
| Package weight | 131 g |
| Master (outer) case width | 181.6 mm |
| Master (outer) case length | 254 mm |
| Master (outer) case height | 147.3 mm |
| Master (outer) case gross weight | 2.16 kg |
| Products per master (outer) case | 15 pc(s) |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: