Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με συνολική χωρητικότητα 16 GB (2 x 8 GB) αποτελεί ιδανική επιλογή για desktop υπολογιστές, προσφέροντας υψηλές ταχύτητες και αξιοπιστία. Με ταχύτητα 5200 MT/s και χρονισμό CAS 40, αυτή η μνήμη υποστηρίζει τεχνολογίες όπως Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0) και διαθέτει RGB φωτισμό για αισθητική αναβάθμιση. Η κατασκευή της σε μορφή DIMM 288-pin και η χρήση τεχνολογίας On-die ECC εξασφαλίζουν σταθερή απόδοση και ακεραιότητα δεδομένων, ενώ η τάση λειτουργίας είναι 1.25 V.
| Χωρητικότητα | 16 GB (2 x 8 GB) |
| Τύπος | DDR5 SDRAM |
| Τάση | 1.25 V |
| Μορφή | DIMM 288-pin |
| Χρήση | Gaming |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Ταχύτητα | 5200 MT/s (PC5-41600) |
| CAS Latency | 40 (CL40) |
| Latency Timings | 40-40-40 |
| Data Integrity Check | On-die ECC |
| Intel Extreme Memory Profiles | XMP 3.0 |
| Lead Plating | Gold |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 133.35 mm x 7.11 mm x 42.23 mm |
| Ύψος Module (inch) | 1.66 |
| Πλήθος modules | 2 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: