Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM τύπου DDR5 με συνολική χωρητικότητα 16 GB αποτελείται από δύο modules των 8 GB το καθένα, σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές desktop. Διαθέτει υψηλή ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων 6000 MT/s και υποστηρίζει τεχνολογίες όπως ECC και On-Die ECC για βελτιωμένη αξιοπιστία. Η μνήμη έχει CAS latency 30 και λειτουργεί με τάση 1.35 V. Επιπλέον, διαθέτει RGB φωτισμό με χρώματα κόκκινο, πράσινο και μπλε, ενώ η ψύξη της γίνεται μέσω heatsink. Η μνήμη είναι κατάλληλη για gaming και υποστηρίζει προφίλ AMD EXPO και Intel XMP για εύκολη υπερχρονισμό.
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Χρήση | Gaming |
| Τύπος υπολογιστή | Desktop |
| Μέγεθος | 288-pin DIMM |
| CAS Latency | 30 |
| Υποστήριξη ECC | Ναι |
| On-Die ECC | Ναι |
| Τάση λειτουργίας | 1.35 V |
| Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων | 6000 MT/s |
| Υποστήριξη προφίλ μνήμης | AMD EXPO, Intel XMP |
| RGB Φωτισμός | Ναι (Κόκκινο/Πράσινο/Μπλε) |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Ψύξη | Heatsink |
| Μνήμη εσωτερική | 16 GB |
| Διάταξη μνήμης (modules x μέγεθος) | 2 x 8 GB |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS latency | 30 |
| Τάση μνήμης | 1.35 V |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Ναι |
| EXPO version | 1.0 |
| SPD profile | Ναι |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα, Ταϊβάν |
| Backlight | Ναι |
| Backlight colour | Red/Green/Blue |
| JEDEC standard | Ναι |
| Πλάτος | 7.66 mm |
| Βάθος | 133.3 mm |
| Ύψος | 44 mm |
| Βάρος | 84 g |
| Lead plating | Gold |
| Operating temperature | 0 - 85 °C |
| Storage temperature | -55 - 100 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: