Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με συνολική χωρητικότητα 32 GB αποτελείται από δύο modules των 16 GB το καθένα, σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές desktop. Διαθέτει ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων 5600 MT/s και υποστηρίζει τεχνολογίες Intel XMP 3.0 και AMD EXPO για βελτιστοποιημένη απόδοση. Η μνήμη έχει CAS latency 40 και είναι εξοπλισμένη με RGB φωτισμό σε κόκκινο, πράσινο και μπλε χρώμα, προσφέροντας αισθητικό αποτέλεσμα. Η μνήμη είναι τύπου unbuffered (unregistered) και διαθέτει heatsink για καλύτερη ψύξη. Η τάση λειτουργίας είναι 1.25 V και υποστηρίζει On-Die ECC.
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Ταχύτητα | 5600 MT/s |
| Χρήση | PC |
| Μορφή | 288-pin DIMM |
| RGB Φωτισμός | Ναι (Κόκκινο/Πράσινο/Μπλε) |
| Intel XMP | Ναι, έκδοση 3.0 |
| AMD EXPO | Ναι |
| CAS Latency | 40 |
| Modules | 2 x 16 GB |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Τάση Μνήμης | 1.25 V |
| On-Die ECC | Ναι |
| ECC | Όχι |
| Module configuration | 2048M x 64 |
| Row cycle time | 48 ns |
| Refresh row cycle time | 295 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Τύπος Ψύξης | Heatsink |
| Lead plating | Gold |
| Operating temperature | 0 - 85 °C |
| Storage temperature | -55 - 100 °C |
| Βάρος | 84.8 g |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 7.11 mm x 133.3 mm x 42.2 mm |
| Programming power voltage (VPP) | 1.8 V |
| Memory ranking | 1 |
| SPD profile | Ναι |
| JEDEC standard | Ναι |
| Country of origin | China, Taiwan |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: