Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με χωρητικότητα 32 GB αποτελεί ιδανική επιλογή για υπολογιστές desktop, προσφέροντας υψηλές επιδόσεις και αξιοπιστία. Με ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων 5200 MT/s και CAS latency 40, εξασφαλίζει γρήγορη και ομαλή λειτουργία σε απαιτητικές εφαρμογές και gaming. Διαθέτει ένα module 32 GB σε μορφή 288-pin DIMM, με υποστήριξη Intel XMP 3.0 και AMD EXPO για εύκολη ρύθμιση και βελτιστοποίηση. Επιπλέον, η μνήμη διαθέτει ενσωματωμένο σύστημα On-Die ECC και φωτισμό RGB με χρώματα κόκκινο, πράσινο και μπλε, προσφέροντας και αισθητικό αποτέλεσμα.
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Ταχύτητα | 5200 MT/s |
| Χρήση | Gaming |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Μέγεθος | 288-pin DIMM |
| Πλήθος modules | 1 |
| CAS Latency | 40 |
| Memory Profile | Intel XMP, AMD EXPO |
| RGB Lighting | Ναι (Κόκκινο/Πράσινο/Μπλε) |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| ECC | Όχι |
| On-Die ECC | Ναι |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.25 V |
| Module configuration | 4096M x 64 |
| Row cycle time | 48 ns |
| Refresh row cycle time | 295 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 3.0 |
| Programming power voltage (VPP) | 1.8 V |
| Country of origin | China, Taiwan |
| Cooling type | Heatsink |
| Lead plating | Gold |
| JEDEC standard | Ναι |
| Operating temperature | 0 - 85 °C |
| Storage temperature | -55 - 100 °C |
| Width | 7.11 mm |
| Depth | 133.3 mm |
| Height | 42.2 mm |
| Weight | 43.2 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: