Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM τύπου DDR4 με συνολική χωρητικότητα 64 GB αποτελείται από δύο modules των 32 GB το καθένα, σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές desktop. Διαθέτει υψηλή ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων 3600 MT/s και CAS latency 18, προσφέροντας αξιόπιστη και γρήγορη απόδοση. Η μνήμη υποστηρίζει το προφίλ Intel Extreme Memory Profile (XMP) έκδοσης 2.0, ενώ διαθέτει ψύκτρα (heatsink) και χρυσή επικάλυψη στις ακίδες για καλύτερη αγωγιμότητα. Είναι κατάλληλη για υψηλές επιδόσεις και διαθέτει λειτουργικό εύρος θερμοκρασίας από 0 έως 85 βαθμούς Κελσίου.
| Συνολική Χωρητικότητα | 64 GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| Χρήση | Desktop |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| RGB Lighting | Ναι |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 32 GB |
| Memory data transfer rate | 3600 MT/s |
| CAS latency | 18 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 2.0 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Programming power voltage (VPP) | 2.5 V |
| Module configuration | 4096M x 64 |
| Row cycle time | 45.75 ns |
| Refresh row cycle time | 350 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Cooling type | Heatsink |
| Lead plating | Gold |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 85 °C |
| Storage temperature (T-T) | -55 - 100 °C |
| Width | 7.2 mm |
| Depth | 133.3 mm |
| Height | 34.1 mm |
| Weight | 69.5 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: