Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM τύπου DDR5 με συνολική χωρητικότητα 16 GB (2 x 8 GB) αποτελεί ιδανική επιλογή για laptop, ειδικά για gaming εφαρμογές. Διαθέτει ταχύτητα 4800 MHz και CAS latency 38, προσφέροντας αξιόπιστη απόδοση και σταθερότητα. Η μνήμη είναι σε μορφή SO-DIMM 262-pin, κατάλληλη για φορητούς υπολογιστές, με τεχνολογία On-die ECC για έλεγχο ακεραιότητας δεδομένων. Επιπλέον, υποστηρίζει Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0) και διαθέτει RGB φωτισμό για αισθητικό αποτέλεσμα.
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB (2 x 8 GB) |
| Τύπος | DDR5 SDRAM |
| Τύπος Υπολογιστή | Laptop |
| Χρήση | Gaming |
| Μέγεθος | SO-DIMM 262-pin |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ταχύτητα | 4800 MHz (PC5-38400) |
| CAS Latency | 38 (38-38-38) |
| Latency Timings | CL38 (38-38-38) |
| Data Integrity Check | On-die ECC |
| Features | Single rank, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0), eight banks, unbuffered |
| Module Configuration | 1024 x 64 |
| Chips Organization | 1024 x 16 |
| Voltage | 1.1 V |
| Lead Plating | Gold |
| Πλάτος | 69.6 mm |
| Ύψος | 30 mm (1.18 inch) |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: