Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM τύπου DDR4 με χωρητικότητα 32 GB αποτελεί ιδανική επιλογή για laptop, προσφέροντας υψηλή ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων στα 3200 MT/s. Η μνήμη είναι σε μορφή 260-pin SO-DIMM, κατάλληλη για φορητούς υπολογιστές, και διαθέτει ένα module των 32 GB. Η μνήμη δεν είναι ECC και έχει CAS latency 20, ενώ υποστηρίζει το προφίλ Intel Extreme Memory Profile (XMP) έκδοσης 2.0 για βελτιστοποιημένη απόδοση. Επιπλέον, η μνήμη διαθέτει ψύξη με heatsink και είναι μαύρου χρώματος. Η λειτουργία της είναι αξιόπιστη σε θερμοκρασίες από 0 έως 85 βαθμούς Κελσίου, ενώ η αποθήκευση μπορεί να γίνει σε θερμοκρασίες από -55 έως 100 βαθμούς Κελσίου.
| Εσωτερική μνήμη | 32 GB |
| Μορφή μνήμης | 260-pin SO-DIMM |
| Τύπος μνήμης | DDR4 |
| Χρήση | Laptop |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS latency | 20 |
| Modules | 1 x 32 GB |
| RGB Lighting | Ναι |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων | 3200 MT/s |
| Τάση μνήμης | 1.2 V |
| Τάση προγραμματισμού (VPP) | 2.5 V |
| Memory ranking | 2 |
| Module configuration | 4096M x 64 |
| Row cycle time | 45.75 ns |
| Refresh row cycle time | 350 ns |
| Row active time | 26.25 ns |
| CAS Latency | 20 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 2.0 |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος ψύξης | Heatsink |
| Λειτουργική θερμοκρασία | 0 - 85 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -55 - 100 °C |
| Βάρος | 9.5 g |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 69.6 mm x 3.8 mm x 30 mm |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα, Ταϊβάν |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: