Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM τύπου DDR5 με συνολική χωρητικότητα 32 GB (2 x 16 GB) αποτελεί ιδανική επιλογή για laptop, ειδικά για gaming εφαρμογές. Διαθέτει ταχύτητα 5600 MT/s και CAS latency 40, προσφέροντας υψηλή απόδοση και αξιοπιστία. Η μνήμη είναι σε μορφή SO-DIMM 262-pin, με τεχνολογία On-die ECC για έλεγχο ακεραιότητας δεδομένων και υποστηρίζει Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0). Επιπλέον, διαθέτει μαύρο PCB και χρυσή επικάλυψη επαφών, ενώ λειτουργεί με τάση 1.1 V. Η μνήμη δεν διαθέτει φωτισμό RGB.
| Χωρητικότητα | 32 GB (2 x 16 GB) |
| Τύπος | DDR5 SDRAM |
| Τύπος Μνήμης | DRAM memory kit |
| Μορφή | SO-DIMM 262-pin |
| Χρήση | Gaming |
| Τύπος Υπολογιστή | Laptop |
| Πλήθος modules | 2 |
| CAS Latency | 40 (CL40) |
| Ταχύτητα | 5600 MT/s (PC5-44800) |
| Τάση | 1.1 V |
| Lead Plating | Gold |
| Χρώμα PCB | Black |
| Data Integrity Check | On-die ECC |
| Memory Profile | Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0) |
| RGB Lighting | Όχι |
| Πλάτος | 69.6 mm |
| Ύψος | 30 mm (1.18 inch) |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: