Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM 16 GB DDR5 αποτελεί μια αξιόπιστη λύση για επιτραπέζιους υπολογιστές, προσφέροντας υψηλή ταχύτητα και απόδοση. Με τεχνολογία DDR5 SDRAM και ταχύτητα 6400 MT/s, εξασφαλίζει γρήγορη επεξεργασία δεδομένων και ομαλή λειτουργία σε απαιτητικές εφαρμογές, όπως το gaming. Η μνήμη διαθέτει CAS latency 32 και υποστηρίζει Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0) για εύκολη βελτιστοποίηση. Επιπλέον, διαθέτει RGB φωτισμό που προσφέρει εντυπωσιακό αισθητικό αποτέλεσμα, ενώ το module είναι τύπου DIMM 288-pin με ύψος 44 mm και πλάτος 133.35 mm.
| Χωρητικότητα | 16 GB |
| Τύπος | DRAM memory module |
| Τεχνολογία | DDR5 SDRAM |
| Ταχύτητα | 6400 MT/s (PC5-51200) |
| CAS Latency | 32 |
| Τύπος υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Memory Profile | Intel XMP |
| RGB Lighting | Ναι |
| Πλήθος modules | 1 |
| Μορφή | DIMM 288-pin |
| Πλάτος | 133.35 mm |
| Βάθος | 7.66 mm |
| Ύψος | 44 mm |
| Ύψος module (inch) | 1.73 |
| Latency Timings | CL32 (32-39-39) |
| Έλεγχος Ακεραιότητας Δεδομένων | On-die ECC |
| Χαρακτηριστικά | Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0), unbuffered |
| Τάση | 1.4 V |
| Επικάλυψη Μολύβδου | Gold |
| Κατηγορία Χρώματος | Silver, white |
| Συμβατά Πρότυπα | JEDEC |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: