Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με χωρητικότητα 24 GB αποτελεί ιδανική επιλογή για υπολογιστές desktop που απαιτούν υψηλές επιδόσεις, όπως για gaming. Διαθέτει ένα module των 24 GB σε μορφή 288-pin DIMM, με ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων 8400 MT/s και CAS latency 40, προσφέροντας γρήγορη και αξιόπιστη λειτουργία. Η μνήμη υποστηρίζει Intel Extreme Memory Profile (XMP) έκδοσης 3.0 για εύκολη και ασφαλή υπερχρονισμό. Επιπλέον, διαθέτει σύστημα ψύξης με heatsink και ενσωματωμένο RGB φωτισμό σε κόκκινο, πράσινο και μπλε χρώμα, προσφέροντας και αισθητικό αποτέλεσμα. Η μνήμη λειτουργεί σε θερμοκρασίες από 0 έως 85 βαθμούς Κελσίου και έχει τάση λειτουργίας 1.45 V.
| Εσωτερική μνήμη | 24 GB |
| Μορφή μνήμης | 288-pin DIMM |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Χρήση | PC |
| Πλήθος modules | 1 |
| Υπολογιστής | Desktop |
| RGB φωτισμός | Ναι (Κόκκινο/Πράσινο/Μπλε) |
| Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων | 8400 MT/s |
| CAS latency | 40 |
| Τάση μνήμης | 1.45 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Ναι, έκδοση 3.0 |
| Τύπος μνήμης buffered | Clocked unregistered (unbuffered) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 85 °C |
| Τύπος ψύξης | Heatsink |
| Βάρος | 53.1 g |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 133.3 mm x 8.3 mm x 45 mm |
| Χώρα προέλευσης | Taiwan, China |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: