Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με συνολική χωρητικότητα 48 GB αποτελείται από δύο modules των 24 GB το καθένα, σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές desktop. Διαθέτει υψηλή ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων 8400 MT/s και υποστηρίζει το προφίλ Intel Extreme Memory Profile (XMP) για βελτιστοποιημένη απόδοση. Η μνήμη έχει CAS latency 40 και λειτουργεί με τάση 1.45 V. Επιπλέον, διαθέτει On-Die ECC για βελτιωμένη αξιοπιστία, ενώ δεν υποστηρίζει ECC εξωτερικά. Το module έχει μορφή 288-pin DIMM και προορίζεται για gaming και απαιτητικές εφαρμογές.
| Συνολική Χωρητικότητα | 48 GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Μορφή Μνήμης | 288-pin DIMM |
| Χρήση | Gaming |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Ταχύτητα Μεταφοράς Δεδομένων | 8400 MT/s |
| CAS Latency | 40 |
| Τάση Μνήμης | 1.45 V |
| On-Die ECC | Ναι |
| ECC | Όχι |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Ναι |
| SPD Profile | Ναι |
| Χώρα Προέλευσης | Κίνα, Ταϊβάν |
| Πλάτος | 7.66 mm |
| Βάθος | 133.3 mm |
| Ύψος | 39.2 mm |
| Βάρος | 92.4 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: