Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης microSDHC με χωρητικότητα 32 GB είναι ιδανική για χρήση σε smartphones, tablets, gaming κονσόλες και action cameras. Διαθέτει υψηλές ταχύτητες ανάγνωσης και εγγραφής, καθιστώντας την κατάλληλη για καταγραφή βίντεο Full HD στα 60 fps και γρήγορη μεταφορά δεδομένων. Επιπλέον, η κάρτα είναι ανθεκτική σε κραδασμούς, νερό, ακτινοβολία X-ray και ακραίες θερμοκρασίες, προσφέροντας αξιοπιστία και προστασία σε διάφορες συνθήκες χρήσης.
| Χωρητικότητα | 32 GB |
| Τύπος κάρτας | MicroSDHC |
| Bus Speed | UHS-I |
| Speed Class | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Application performance class | A1 |
| Προτεινόμενη χρήση | Smartphone & Tablet, Gaming, Action Camera, DSLR / Mirrorless |
| Χρώμα προϊόντος | Black, White |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 95 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 30 MB/s |
| Χαρακτηριστικά προστασίας | Shock resistant, Temperature proof, Waterproof, X-ray proof |
| Διεθνής κωδικός προστασίας (IP) | IPX7 |
| Αδιάβροχη έως | 1 m |
| Πιστοποίηση | FCC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 - 85 °C |
| Πλάτος | 11 mm |
| Βάθος | 15 mm |
| Ύψος | 1 mm |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 τεμάχιο |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 85235190 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: