Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης microSDHC με χωρητικότητα 16 GB προσφέρει υψηλές ταχύτητες ανάγνωσης και εγγραφής, ιδανική για χρήση σε smartphones, tablets, gaming κονσόλες και action cameras. Διαθέτει κατηγορία ταχύτητας Class 10, UHS Speed Class 3 (U3) και Video Speed Class V30, εξασφαλίζοντας ομαλή εγγραφή βίντεο Full HD και 4K UHD. Είναι ανθεκτική σε ακραίες θερμοκρασίες, νερό και ακτίνες Χ, ενώ υποστηρίζει το σύστημα αρχείων FAT32 και περιλαμβάνει προσαρμογέα SD.
| Χωρητικότητα | 16 GB |
| Τύπος κάρτας | MicroSDHC |
| Κατηγορία ταχύτητας | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Application performance class | A1 |
| Υποστηριζόμενα συστήματα αρχείων | FAT32 |
| Χρώμα προϊόντος | Black |
| Προστατευτικά χαρακτηριστικά | Ανθεκτική σε θερμοκρασία, αδιάβροχη, ανθεκτική σε ακτίνες Χ |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 100 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 80 MB/s |
| Τύπος εσωτερικής μνήμης | UHS-I |
| Τάση μνήμης | 3.3 V |
| Εύρος λειτουργίας θερμοκρασίας | -40 - 85 °C |
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -40 - 85 °C |
| Πλάτος | 10.9 mm |
| Βάθος | 15 mm |
| Ύψος | 1.02 mm |
| Βάρος | 0.23 g |
| Προσαρμογέας μνήμης | SD |
| Χώρα προέλευσης | Taiwan |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: