Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης microSDHC με χωρητικότητα 8 GB προσφέρει γρήγορη και αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων, ιδανική για χρήση σε smartphones, tablets, gaming κονσόλες, action cameras και επαγγελματικές DSLR ή mirrorless φωτογραφικές μηχανές. Διαθέτει υψηλές ταχύτητες ανάγνωσης και εγγραφής, υποστηρίζει αρχεία FAT32 και είναι ανθεκτική σε ακραίες θερμοκρασίες, νερό και ακτίνες Χ, εξασφαλίζοντας την προστασία των δεδομένων σας σε διάφορες συνθήκες.
| Χωρητικότητα | 8 GB |
| Τύπος κάρτας | MicroSDHC |
| Χρώμα προϊόντος | Black |
| Προτεινόμενη χρήση | Smartphone & Tablet, Gaming, Action Camera, DSLR / Mirrorless |
| Flash memory class | Class 10 |
| Read speed | 100 MB/s |
| Write speed | 80 MB/s |
| Internal memory type | UHS-I |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Application performance class | A1 |
| Supported file systems | FAT32 |
| Protection features | Temperature proof, Waterproof, X-ray proof |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Width | 10.9 mm |
| Depth | 15 mm |
| Height | 1.02 mm |
| Weight | 0.23 g |
| Memory voltage | 3.3 V |
| Memory adapter included | SD |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: