Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης SDHC με χωρητικότητα 32 GB προσφέρει αξιόπιστη και γρήγορη αποθήκευση δεδομένων, ιδανική για χρήση σε DSLR και mirrorless φωτογραφικές μηχανές. Διαθέτει υψηλές ταχύτητες ανάγνωσης και εγγραφής, υποστηρίζει UHS-I και είναι κατάλληλη για εγγραφή βίντεο Full HD και 4K UHD. Επιπλέον, η κάρτα είναι ανθεκτική σε ακραίες θερμοκρασίες, νερό και ακτίνες Χ, εξασφαλίζοντας την προστασία των δεδομένων σας σε διάφορες συνθήκες.
| Χωρητικότητα | 32 GB |
| Τύπος κάρτας | SDHC |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Προτεινόμενη χρήση | DSLR & Mirrorless |
| Flash memory class | Class 10 |
| Read speed | 100 MB/s |
| Write speed | 80 MB/s |
| Internal memory type | UHS-I |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Application performance class | A1 |
| Supported file systems | FAT32 |
| Protection features | Ανθεκτική σε θερμοκρασία, Αδιάβροχη, Ανθεκτική σε ακτίνες Χ |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Width | 31.8 mm |
| Depth | 23.9 mm |
| Height | 2.03 mm |
| Weight | 2.31 g |
| Memory voltage | 3.3 V |
| Country of origin | China, Taiwan |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: