Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης SDHC με χωρητικότητα 64 GB προσφέρει υψηλές ταχύτητες ανάγνωσης και εγγραφής, ιδανική για καταγραφή βίντεο Full HD και 4K UHD. Διαθέτει κατηγορία ταχύτητας Class 10, UHS Speed Class 3 (U3) και Video Speed Class V30, εξασφαλίζοντας ομαλή και γρήγορη αποθήκευση δεδομένων. Είναι κατάλληλη για χρήση σε DSLR, mirrorless φωτογραφικές μηχανές, action cameras, smartphones και tablets. Η κάρτα είναι ανθεκτική σε θερμοκρασίες, νερό και ακτίνες Χ, ενώ υποστηρίζει το σύστημα αρχείων FAT32 και έχει εφαρμογή performance class A1 για βελτιωμένη απόδοση σε εφαρμογές.
| Χωρητικότητα | 64 GB |
| Τύπος κάρτας | SDHC |
| Κατηγορία ταχύτητας | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Application performance class | A1 |
| Υποστηριζόμενα συστήματα αρχείων | FAT32 |
| Προτεινόμενη χρήση | DSLR & Mirrorless |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 100 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 80 MB/s |
| Εσωτερικός τύπος μνήμης | UHS-I |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Προστατευτικά χαρακτηριστικά | Ανθεκτική σε θερμοκρασία, Αδιάβροχη, Ανθεκτική σε ακτίνες Χ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 - 85 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 85 °C |
| Πλάτος | 31.8 mm |
| Βάθος | 23.9 mm |
| Ύψος | 2.03 mm |
| Βάρος | 2.31 g |
| Τάση μνήμης | 3.3 V |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: