Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick με χωρητικότητα 128 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων με γρήγορες ταχύτητες ανάγνωσης και εγγραφής. Διαθέτει ανθεκτική κατασκευή από ψευδάργυρο, είναι αδιάβροχο έως 1.2 μέτρα και προστατεύεται από κραδασμούς, σκόνη και δονήσεις. Υποστηρίζει κρυπτογράφηση υλικού και λειτουργίες ασφαλείας όπως προστασία με κωδικό και άμυνα σε επιθέσεις brute-force, καθιστώντας το ιδανικό για ασφαλή μεταφορά και αποθήκευση αρχείων.
| Χωρητικότητα | 128 GB |
| Τύπος USB | USB Type-A |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό περιβλήματος | Ψευδάργυρος |
| Μορφή | Cap |
| Δείκτες LED | Ναι |
| Κρίκος κλειδιών | Ναι |
| Κωδικός προστασίας IP | IP67 |
| Αδιάβροχο έως | 1.2 m |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 260 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 190 MB/s |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | Windows 11, 10, macOS 12.x – 15.x, Linux Kernel 4.4+ |
| Προστασία με κωδικό | Ναι |
| Αλγόριθμοι ασφαλείας | 256-bit AES-XTS, FIPS 140-3 |
| Κρυπτογράφηση υλικού | Ναι |
| Λειτουργία μόνο ανάγνωσης | Ναι |
| Άμυνα σε επιθέσεις brute-force | Ναι |
| Γρήγορη ασφαλής διαγραφή | Ναι |
| Ρόλοι χρήστη και διαχειριστή | Ναι |
| Διαχείριση | Επαναφορά κωδικού |
| Πλάτος | 20 mm |
| Βάθος | 79.5 mm |
| Ύψος | 10 mm |
| Βάρος | 50 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 - 85 °C |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα, Ταϊβάν |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | Trade Agreements Act (TAA) |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: