Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick με χωρητικότητα 128 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων με γρήγορες ταχύτητες ανάγνωσης και εγγραφής. Διαθέτει θύρα USB Type-A και υποστηρίζει την έκδοση USB 3.2 Gen 1, εξασφαλίζοντας γρήγορη μεταφορά αρχείων. Το προϊόν είναι ανθεκτικό στο νερό και στη σκόνη με πιστοποίηση IP68, ενώ διαθέτει ενσωματωμένο πληκτρολόγιο με 11 πλήκτρα για ασφαλή πρόσβαση μέσω PIN και κρυπτογράφηση hardware AES 256-bit. Είναι συμβατό με διάφορα λειτουργικά συστήματα όπως Windows, macOS, Linux, Chrome OS και Android, καθιστώντας το ιδανικό για καθημερινή χρήση και προστασία ευαίσθητων δεδομένων.
| Χωρητικότητα | 128 GB |
| Τύπος USB | USB Type-A |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Χρώμα προϊόντος | Μπλε |
| Μορφή | Sleeve |
| Προστασία | Αδιάβροχο, Ανθεκτικό στη σκόνη |
| Κωδικός προστασίας IP | IP68 |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | Microsoft Windows, macOS, Linux, Chrome OS, Android |
| Plug and Play | Ναι |
| Δείκτες LED | Pin |
| Κρίκος για κλειδιά | Ναι |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 145 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 115 MB/s |
| Πρόσβαση με PIN | Ναι |
| Προστασία με κωδικό | Ναι |
| Αλγόριθμοι ασφαλείας | FIPS 140-3, 256-bit AES-XTS |
| Κρυπτογράφηση hardware | Ναι |
| Ενσωματωμένο πληκτρολόγιο | Ναι |
| Αριθμός πλήκτρων πληκτρολογίου | 11 |
| Λειτουργία μόνο ανάγνωσης | Ναι |
| Ρόλοι χρήστη και διαχειριστή | Ναι |
| Πλάτος | 20.1 mm |
| Βάθος | 80 mm |
| Ύψος | 10.6 mm |
| Βάρος | 25 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 - 60 °C |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα, Ταϊβάν |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: