Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick διαθέτει χωρητικότητα 16 GB και υποστηρίζει σύνδεση μέσω USB Type-A με έκδοση USB 3.2 Gen 1, προσφέροντας γρήγορη μεταφορά δεδομένων με ταχύτητες ανάγνωσης έως 145 MB/s και εγγραφής έως 115 MB/s. Είναι σχεδιασμένο σε μπλε χρώμα με μορφή sleeve και διαθέτει προστασία από νερό και σκόνη με πιστοποίηση IP68. Επιπλέον, διαθέτει ενσωματωμένο πληκτρολόγιο με 11 πλήκτρα για ασφαλή πρόσβαση με PIN και κρυπτογράφηση hardware AES 256-bit, καθιστώντας το ιδανικό για ασφαλή αποθήκευση και μεταφορά δεδομένων.
| Χωρητικότητα | 16 GB |
| Τύπος USB | USB Type-A |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Χρώμα προϊόντος | Μπλε |
| Μορφή | Sleeve |
| Προστασία | Αδιάβροχο, Ανθεκτικό στη σκόνη |
| Κωδικός προστασίας IP | IP68 |
| Ενδείξεις LED | Pin |
| Κρίκος κλειδιών | Ναι |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 145 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 115 MB/s |
| Plug and Play | Ναι |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | Microsoft Windows, macOS, Linux, Chrome OS, Android |
| Πρόσβαση με PIN | Ναι |
| Προστασία με κωδικό | Ναι |
| Αλγόριθμοι ασφαλείας | FIPS 140-3, 256-bit AES-XTS |
| Κρυπτογράφηση hardware | Ναι |
| Ενσωματωμένο πληκτρολόγιο | Ναι |
| Πλήκτρα πληκτρολογίου | 11 |
| Λειτουργία μόνο ανάγνωσης | Ναι |
| Ρόλοι χρήστη και διαχειριστή | Ναι |
| Πλάτος | 20.1 mm |
| Βάθος | 80 mm |
| Ύψος | 10.6 mm |
| Βάρος | 25 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 - 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: